Jak działa telewizja kablowa na urządzeniach mobilnych?
0

Jak działa telewizja kablowa na urządzeniach mobilnych?

0

Telewizja kablowa bez telewizora – jeszcze kilka lat temu takie rozwiązanie było praktycznie nie do pomyślenia, ale w dzisiejszych czasach dzięki prostej aplikacji mobilnej, można oglądać swoje ulubione filmy i serialne na komputerze, tablecie i przenośnym telefonie. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się czym jest telewizja kablowa na urządzeniach mobilnych, jak działa i jakie są jej największe zalety.

Boom na urządzenia mobilne

Na polskim rynku telewizja mobilna i video na życzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Specjalne oferty dla swoich klientów przygotowali najwięksi dostawcy telewizji kablowej i cyfrowej: Orange, Vectra, UPC, NC+ czy Cyfrowy Polsat. Jak łatwo się domyśleć oferty poszczególnych firm adresowane są głównie do klientów danego operatora albo danej platformy.

Co oferują krajowi dostawcy?

Vectra proponuje specjalny serwis TV Online, dzięki któremu można uzyskać dostęp do kanałów telewizyjnych przez Internet. W UPC z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zyskuje telewizja mobilna Horizon Go. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie filmy i serialne na żądanie dostępne są dla abonamentów Telewizji Cyfrowej Select i MAX. Aby móc oglądać telewizję kablową na urządzeniach mobilnych wystarczy zalogować się na specjalną aplikację przy pomocy nazwy użytkownika i hasła z serwisu.

Cyfrowy Polsat oferuje z kolei telewizję mobilną – Cyfrowy Polsat Go, która dostępna jest w trzech różnych pakietach abonamentowych. Aby móc korzystać z telewizji kablowej na urządzeniach mobilnych, należy skorzystać z usługi ON THE GO. Dzięki tej funkcji uzyskujemy dostęp do swoich ulubionych treści poza dekoderem nawet na trzech wybranych urządzeniach jednocześnie.

Platforma NC+ oferuje swoim klientom telewizję mobilną GO TV i rozbudowaną bibliotekę VOD. Wszyscy abonenci bez żadnych kosztów mogą korzystać z specjalnej aplikacji nc+ GO przez 3 godziny miesięcznie. Po przekroczeniu tego limitu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów.

Jakie zalety?

Telewizja kablowa na urządzeniach mobilnych to doskonałą propozycja przede wszystkim dla tych osób, które nie posiadają w domu telewizora, a pomimo to chcieli by korzystać z dobrodziejstwa telewizji kablowej lub cyfrowej. Co warte podkreślenia uwagi wielu operatorów bardzo często oferuje swoim klientom wcześniejszy dostęp do ulubionych seriali i programów telewizyjnych. Dużym plusem telewizji mobilnej jest także to, że korzystanie z specjalnych aplikacji mobilnych lub serwisów internetowych nie wymaga rejestracji nowego konta.

Więcej informacji na https://panwybierak.pl/blog/telewizja-kablowa-na-urzadzeniach-mobilnych/

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *