Druga generacja FIBARO Door/Window Sensor trafiła do sprzedaży
0

Druga generacja FIBARO Door/Window Sensor trafiła do sprzedaży

0

Tomasz wyjeżdża na długi weekend i chce mieć pewność, że dom w tym czasie będzie pusty, ale bezpieczny. Tamara lubi, kiedy po jej wejściu do mieszkania włącza się klimatyzacja, a wieża zaczyna grać Sinatrę. Krzysztof ma dwuletnią córkę, która często wstaje w nocy – chce się budzić za każdym razem, kiedy mała wyjdzie ze swojego pokoju. Wszyscy mają nowy czujnik zbliżeniowy FIBARO Door/Window Sensor 2. W FIBARO wiemy, że twój dom to najważniejsze miejsce na świecie. Dlatego robimy wszystko, byś nie musiał się o niego martwić, nawet gdy będziesz daleko. Ulepszyliśmy czujnik otwarcia drzwi i okien, by jeszcze lepiej strzegł twojego domu. Mimo że ma wbudowany czujnik temperatury, FIBARO Door/Window Sensor 2 jest mniejszy od poprzednika.

Jego głównym zadaniem jest monitorowanie stanu drzwi, okien, bram czy rolet – uzbrojone urządzenie wyśle na twój telefon informację o każdej próbie ich otwarcia. Czujnik może być także wykorzystywany do uruchamiania zaprogramowanych wcześniej scen. FIBARO Door/Sensor 2 w domu Tamary uruchamia klimatyzację i wieżę. U Krzysztofa sprawia, że zapala się lampka nocna w jego sypialni, gdy córka otworzy drzwi swojego pokoju.

FIBARO Door/Window Sensor 2 skróciliśmy o 5 mm (71 mm x  17,7 mm x 17,6 mm), dzięki czemu jeszcze wygodniej dopasujesz go do każdej powierzchni.

FIBARO Door/Window Sensor 2 stanowi integralną część  systemu FIBARO. To niewielkie, bezprzewodowe urządzenie zwiększa bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, a także pozwala – dzięki czujnikowi temperatury – optymalizować zużycie energii. Jest łatwe do zamontowania– dzięki dwustronnej taśmie samoprzylepnej możesz go przymocować do każdej powierzchni. Zabezpieczyliśmy je przed próbą demontażu przez osoby nieupoważnione: uzbrojone urządzenie poinformuje o każdej próbie jego otwarcia.

FIBARO Door/Window Sensor 2 jest dostępny w siedmiu kolorach, więc bez problemu dobierzesz taki, który dopasuje się do wystroju wnętrza twojego domu. Dzięki wykorzystaniu zasilania bateryjnego oraz technologii bezprzewodowej Z–Wave możesz umieścić go w dowolnym miejscu w domu.

Inteligentny czujnik zbliżeniowy FIBARO Door/Window Sensor 2 trafi na rynek w ostatnim tygodniu kwietnia.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *