Home Newsy Dostępne nowe paski oraz tarcza do zegarka Apple Watch
Dostępne nowe paski oraz tarcza do zegarka Apple Watch
0

Dostępne nowe paski oraz tarcza do zegarka Apple Watch

0

Dostępne nowe paski oraz tarcza do zegarka Apple Watch.

 

Firma Apple udostępniła nowe paski dla zegarków Apple Watch. Pierwszym jest pleciona opaska Solo Pride Edition. Kosztuje ona 449 zł, a pierwsze dostawy są przewidziane na przyszły tydzień. Użytkownicy zegarków Apple Watch będą także mogli pobrać nową tarczę Pride Woven. Drugim jest opaska sportowa Nike Pride Edition. Trzeba za nią zapłacić 199 zł, a jej dostawa przewidziana jest także na przyszły tydzień.

Pleciona opaska Solo Pride Edition w kolorach tęczowej flagi ma wyjątkowy dizajn – jest elastyczna i bardzo wygodna, a do tego łatwo się ją wsuwa i zsuwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii włókienniczych 16 000 włókien z pochodzącej z recyklingu przędzy poliestrowej udało się spleść z ultracienkimi nićmi silikonowymi. Następnie opaskę precyzyjnie docięto laserem do pożądanej długości, tak żeby była idealnie dopasowana. Finalny produkt ma przyjemną i wyczuwalną fakturę, a przy tym jest odporny na wodę i pot.

Opaska sportowa Nike Pride Edition jest wykonana z miękkiego, oddychającego i lekkiego splotu nylonu. Wpleciono w nią nić odblaskową inspirowaną tęczową flagą, dzięki czemu w świetle pięknie mieni się kolorami. Ma zapięcie na rzep, które pozwala ją szybko i wygodnie regulować, a gęsta warstwa pętelek po wewnętrznej stronie tworzy miękką wyściółkę i odprowadza wilgoć. Rzepy po drugiej stronie mocno łączą opaskę, gwarantując trwałość zapięcia.

Dostępne nowe paski oraz tarcza do zegarka Apple Watch.

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.