Home Newsy D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards
D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards
0

D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards

0

D-Link, globalny lider w zabezpieczaniu domu i technologii inteligentnego monitoringu, otrzymał w 2021 roku nagrody iF Design Awards przyznane dwóm kamerom bezpieczeństwa – zewnętrznej obrotowej kamerze 2K QHD Wi-Fi (DCS-8635LH) oraz zewnętrznej kamerze Wi‑Fi Full HD (DCS-8302LH).

– Przyznanie w tym roku dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards to dla nas powód do dumy i dowód, że kamery dla inteligentnych domów D-Linka wyróżniają się na tle tysięcy innych. Nagrody są dowodem naszego zaangażowania jako firmy o zasięgu globalnym w tworzenie i rozwój produktów charakteryzujących się wyjątkową jakością oraz funkcjonalnością projektupowiedział Kevin Wen, President of D-Link Europe.

iF Design Awards są przyznawane przez najstarszą na świecie niezależną organizację projektową – iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hannoverze. W tym roku jury składające się 98 członków oceniło prawie 10,000 zgłoszeń z 52 krajów.

D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!