Dostawca Apple sugeruje, że w iPhone 15 Pro pojawią się dotykowe przyciski boczne
0

Dostawca Apple sugeruje, że w iPhone 15 Pro pojawią się dotykowe przyciski boczne

0

Według nowych informacji firmy badawczej Barclays, dostawca Apple Cirrus Logic mógł niejasno zasugerować, że modele iPhone’a 15 Pro otrzymają dotykowe przyciski w przyszłym roku.

W liście do akcjonariuszy z tego miesiąca, firma produkująca półprzewodniki z siedzibą w Teksasie stwierdziła, że ​​kontynuuje „współpracę ze strategicznym klientem” i spodziewa się „wprowadzić na rynek nowy komponent HPMS w smartfonach w przyszłym roku”. HPMS odnosi się do wysokowydajnych układów mieszanych sygnałów firmy Cirrus Logic, które obejmują sterowniki haptyczne dla silnika Taptic Engine w iPhone’ach.

W notatce dla inwestorów z zeszłego tygodnia analitycy Barclays, Blayne Curtis i Tom O’Malley, powiedzieli, że nowy komponent, o którym wspomniał Cirrus Logic, najprawdopodobniej będzie częścią dodatkowych silników Taptic dla przycisków dotykowych w modelach iPhone’a 15 Pro

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *