Home Newsy Dokument wsparcia Apple wspomina o niewydanej ładowarce z dwoma portami USB-C
Dokument wsparcia Apple wspomina o niewydanej ładowarce z dwoma portami USB-C
0

Dokument wsparcia Apple wspomina o niewydanej ładowarce z dwoma portami USB-C

0

Firma Apple może najprawdopodobniej wydać w niedalekiej przyszłości nową wersję swojej ładowarki sieciowej na USB-C, która będzie posiadać dwa porty do ładowania.

Dokument, który wspomina o nowej ładowarce jest dostępny na stronie Apple. Nie jest oczywiście jasne, kiedy nowa ładowana miałaby trafić do sprzedaży.

Dokument brzmi następująco:

„Użyj zasilacza Apple 35 W z podwójnym portem USB-C i kabla USB-C (brak w zestawie), aby naładować urządzenie. Podłącz kabel USB-C do dowolnego portu zasilacza , przedłuż wtyki elektryczne (jeśli to konieczne), a następnie mocno podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że gniazdko jest łatwo dostępne do odłączenia. Podłącz drugi koniec kabla do urządzenia.”

Dokument został szybko usunięty po opublikowaniu. Byłby to pierwszy raz, kiedy Apple wypuściło podwójną ładowarkę USB-C. Moc 35 W wystarczyłaby do naładowania wielu iPhone’ów, iPhone’a i Apple Watch lub kilku innych kombinacji akcesoriów.

Zgodnie z dokumentem, akcesorium będzie również obsługiwać technologię USB-C Power Delivery:

  • Wejście: 100–240 V/1,0 A
  • (USB PD) Wyjście 1 lub 2: 5VDC/3A lub 9VDC/3A lub 15VDC/2.33A lub 20VDC/1.75A

Dokument wsparcia Apple wspomina o niewydanej ładowarce z dwoma portami USB-C

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.