Do sieci wyciekły pierwsze screeny z iOS 13!

Do sieci wyciekły pierwsze screeny z iOS 13!

0

Już za niecały tydzień, bo w poniedziałek odbędzie się prezentacje iOS 13 – już dziś mamy kilka ciekawostek związanych z tym systemem! Zapraszam! 

Na sam początek – ogromnie wyczekiwany Dark Mode, który będziemy włączać z poziomu centrum sterowania. Jak widać, dock staje się ciemniejszy, a aplikacja „Muzyka” również obsługuje ciemny motyw. Nie jest to jednak pełna czerń, a jedynie jej odcienie. Podobnie sprawa ma się z centrum wycinków. Tło nie jest już jednolicie białe, a dostaje rozblurowane zdjęcie, które jest naszym zrzutem. Ponadto narzędzie na dole ekranu wyglądają znacznie bardziej realistycznie, niż te obecne.

Przeprojektowana została również aplikacja Przypomnienia, w której znaleźć możemy duży boczny panel z wyszczególnionymi zakładkami:

  • Dzisiaj
  • Zaplanowane
  • Oznaczone
  • Wszystkie

W iOS 13 nie uświadczymy również aplikacji… Find My iPhone! Dokładnie tak! Na jej miejsce (i Find My Friends) wejdzie całkowicie nowa, przebudowana aplikacja o nazwie „Find My”. 

Zrzuty systemu są dostępne na stronie 9to5mac, a oficjalna prezentacja iOS 13 odbędzie się już w nadchodzący poniedziałek (trzeciego czerwca) w godzinach wieczornych.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *