0

Dlaczego iPady Air cieszą się tak dużą popularnością?

Dlaczego iPady Air cieszą się tak dużą popularnością?
0

Seria iPad Air krótko po premierze wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród użytkowników z całego świata. Sprzęty te są wybierane bardzo chętnie ze względu na fakt, iż są wyposażane w najnowocześniejsze podzespoły, a ich ekrany mają świetne odwzorowanie kolorów. Czym dokładnie wyróżnia się seria iPadów Pro? Na to pytanie szczegółowo odpowiadamy w niniejszym poradniku.

Apple iPad Air – najważniejsze informacje

Urządzenia Apple iPad Air stanowią ulepszoną wersję standardowego iPada Apple. Posiadają one system operacyjny iOS z 6-cioma rdzeniami oraz szereg zaawansowanych technologii, np. Bluetooth 5.0.

Dodatkowo, do dyspozycji użytkownika jest dysk twardy o pojemności od 64 do 256 GB w zależności od specyfikacji danego urządzenia. Podstawowa różnica, jaka jest między iPadem w wersji klasycznej a tym w wersji Pro, jest fakt, iż jest on lżejszy, posiada większą przekątną ekranu oraz bardziej zaawansowany aparat. Apple iPad Air jest zatem doskonałym wyborem, którzy cenią sobie zaawansowane technologicznie urządzenia odpowiadające najnowocześniejszym standardom.

iPad Air słynie z wielofunkcyjności – można go używać do rozrywki, nauki, pracy czy tworzenia rysunków. Jego elastyczność powoduje, że dla wielu osób jest to zdecydowanie najważniejsze urządzenie z racji wydajności i mobilności.

Nowy iPad Air – czym się wyróżnia?

Najnowsza seria iPadów Air miała swoją premierę w 2022 roku – są to iPady Air 5. Urządzenia te posiadają ultranowoczesne procesory M1, 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina oraz funkcję Touch ID w przycisku zasilania, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

Model posiada bardzo zbliżony wygląd do iPadów czwartej generacji. iPad Air wyposażony w procesor M1 posiada też obsługę funkcji Apple Pencil drugiej generacji, dlatego jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy lubią robić odręczne notatki bądź tworzyć własne rysunki.

iPad Air wyróżnia też elegancki i minimalistyczny design. Można go zakupić w pięciu kolorach – dostaniemy go w wersji fioletowej, różowej, niebieskiej, szarej oraz w odcieniach księżyca. Do każdego zestawu dołączany jest też przewód USB-C do ładowania i zasilacz USB-C o mocy 20W.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *