Data wrześniowej konferencji Apple potwierdzona

Data wrześniowej konferencji Apple potwierdzona

0

Na oficjalnej stronie Apple pojawiła się informacja zawierająca konkretną datę rozpoczęcia wrześniowej konferencji. To właśnie na niej zostaną zaprezentowane najnowsze modele jabłkowych smartfonów, nowe wersje iPada Pro oraz czwarta generacja zegarka Apple Watch.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, a także wcześniejszymi przewidywaniami konferencja Apple rozpocznie się już 12 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dane te jak co roku zostały zamieszczone na specjalnej stronie internetowej Apple. Przebieg wydarzenia będzie też na żywo transmitowany w sieci.

Apple z pewnością przedstawi światu swoje nowe propozycje dotyczące smartfonów. Mówi się, że do oferty mają trafić następca iPhone’a X, jego większy odpowiednik z ekranem OLED o przekątnej 6,5 cala oraz wersja budżetowa urządzenia wyposażona w ekran typu LCD o przekątnej 6,1 cala.

Ponadto kalifornijska firma ma także zaprezentować kolejne wersje iPada Pro. Oba modele, większy z ekranem o przekątnej 12,9 cala oraz mniejszy z ekranem 11 cali zostaną wyposażonej w technologię Face ID i konstrukcję pozbawioną ramek wokół ekranu. Poznamy również czwartą generację zegarka Apple Watch, którą cechować ma między innymi większy ekran oraz całkiem nowe funkcje fitnesowe i zdrowotne.

Źródło: Apple

 

Data wrześniowej konferencji Apple potwierdzona

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *