Home Newsy Czytnik inkBOOK Explore w bardzo dobrej cenie z okazji Światowego Dnia Książki
Czytnik inkBOOK Explore w bardzo dobrej cenie z okazji Światowego Dnia Książki
0

Czytnik inkBOOK Explore w bardzo dobrej cenie z okazji Światowego Dnia Książki

0

Światowy Dzień Książęk jest obchodzony co roku 23 kwietnia. Z tej okazji Ata Tech, czyli wrocławski producent urządzeń opartych o technologię e-papieru, obniżył cenę swojego największego modelu czytnika inkBOOK Explore aż o 260 zł.

Co roku, 23 kwietnia, wszyscy fani książęk obchodzą swoje święto. Pomysł, aby uroczyście obchodzić ten dzień, narodził się w Hiszpanii i do dzisiaj 23 kwietnia czytelnicy na całym świecie obdarowują się książkami. Z tej okazji wydawcy, księgarze i bibliotekarze przygotowują specjalne oferty. Nie inaczej postąpił wrocławski producent czytników elektronicznych Promocyjny ebook został wyposażony w dotykowy wyświetlacz E Ink Carta HD o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 1872x 1404px, ułatwiający przeglądanie obrazów, tabel i wykresów. Wielkość i możliwość personalizacji ustawień ekranu to największe atuty inkBOOK Explore, w którym możemy regulować nie tylko natężenie światła, ale także jego barwę, co pozwala na niemal nieograniczoną personalizację doświetlenia.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na stronę www.inkbook.pl i w koszyku wpisać kod: explore260 – to pozwoli kupić czytnik w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do 10 maja, więcej informacji na stronie www.inkbook.pl

Czytnik inkBOOK Explore w bardzo dobrej cenie z okazji Światowego Dnia Książki

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!