Home Newsy Na stronie Apple pojawiła się instrukcja Magic Keyboard dla iPada Pro
Na stronie Apple pojawiła się instrukcja Magic Keyboard dla iPada Pro
0

Na stronie Apple pojawiła się instrukcja Magic Keyboard dla iPada Pro

0

Na oficjalnej stronie Apple pojawił się poradnik odnośnie najnowszej klawiatury Magic Keyboard dla iPada Pro. Najnowsza wersja klawiatury jest dostępna dla iPada Pro 12,9 cala (3. i 4. generacji) i iPada Pro 11 cali (1. i 2. generacji).

Według strony Apple, aby skorzystać w pełni z Magic Keyboard nie trzeba parować ani włączać klawiatury. Jedyną czynność jaką musi wykonać użytkownik, to umieszczenie iPada na klawiaturze i otworzenie dwóch połączonych ze sobą elementów – identycznie, jakbyśmy otwierali laptop.

Aby dostosować ustawienia gładzika i jasność klawiatury do własnych preferencji, należy wybrać: Ustawienia> Ogólne> gładzik. Możesz zmienić prędkość śledzenia – prędkość, z jaką porusza się wskaźnik – oraz kierunek przewijania. I możesz włączyć lub wyłączyć opcję Dotknij, aby kliknąć i Drugie kliknięcie dwoma palcami.

Aby dostosować jasność klawiszy na Magic Keyboard, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Klawiatura> Klawiatura sprzętowa. Następnie przeciągnij suwak Jasność klawiatury w prawo lub w lewo, aby rozjaśnić lub przyciemnić klawisze.

Na stronie Apple pojawiła się instrukcja Magic Keyboard dla iPada Pro

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!