Home Newsy Ciekawy koncept interfejsu Apple Music
Ciekawy koncept interfejsu Apple Music

Ciekawy koncept interfejsu Apple Music

0

Zgodnie z licznymi plotkami w tym roku użytkownicy nie doczekają się wielu nowości funkcjonalnych w jabłkowych systemach. Nowe wersje oprogramowania zostaną zaprezentowane już za blisko tydzień i mają skupić się na poprawkach i stabilności działania. Świeże opcje zadebiutują dopiero w przyszłym roku.

Nie przeszkadza to jednak grafikom tworzyć wizualizacje systemu iOS 12 lub jego konkretnych elementów. Wczoraj pisaliśmy o ciekawej wizji Centrum Powiadomień, zaś dziś będzie można przyjrzeć się ciekawemu konceptowi interfejsu Apple Music.

Autorem pracy jest Álvar Pabesi, który podzielił się nią w serwisie Bēhance. W wizualizacji dostępny jest widok poziomy albumów co pozwala je wyświetlać w sposób bardziej przejrzysty i zajmujący mniej miejsca na ekranie iPhone’a. Twórca wizualizacji połączył także w jedność dwie zakładki Dla Ciebie oraz Przeszukaj. Jego zdaniem takie rozwiązanie znacznie urości użytkowanie aplikacji i dedykowanego jej serwisu.

Bardzo ciekawie prezentują się zaś opcja społecznościowa, w której nie tylko widzimy czego słuchają nasi znajomi ale również ilość odsłuchanych przez nas utworów, czy porównanie gustów muzycznych innych użytkowników z naszymi preferencjami.

Autor konceptu przygotował też wizję jak mogłaby wyglądać wersja webowa serwisu Apple Music.

Źródło: Behance

 

Ciekawy koncept interfejsu Apple Music

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *