Home Newsy Ciekawy koncept Apple TV
Ciekawy koncept Apple TV
0

Ciekawy koncept Apple TV

0

Zazwyczaj przedmiotami rozmaitych konceptów padają, a przynajmniej tak do tej pory było, przyszłe modele dotykowych urządzeń od Apple. Wizualizacje kolejnych wersji iPhone’a, czy iPada to w sieci poniekąd chleb powszedni. Tym razem jednak za inspirację do stworzenia ciekawego konceptu posłużyło urządzenie, o którym ostatnio zrobiło się dość głośno na portalach technologicznych.

Mowa o Apple TV, które traktowane przez Apple troszkę po macoszemu może doczekać się dość znaczącej kontynuacji. Jeśli wierzyć doniesieniom przystawka telewizyjna ma niedługo zyskać na funkcjonalności, przez co powalczy o klienta w nowych segmentach rynku.

TV w Apple?

Urządzenie z wbudowanym routerem, wspierające zewnętrzne kontrolery do gier oraz posiadające dedykowany sklep z oprogramowaniem świetnie mogłoby się sprawdzić jako pełnowymiarowa konsola. Pojawiły się także doniesienia, iż będzie ono wyposażone we wbudowany tuner TV pozwalający cieszyć się telewizją w tradycyjnym wydaniu.

Tymczasem w sieci pojawił się dość interesujący koncept Apple TV, który jak każda graficzna prezentacja obrazuje wizualną stronę produktu. Na przystawkę telewizyjną miałaby się składać, podobnie jak obecnie, niewielkich, mniejszych w odniesieniu do poprzednika rozmiarów obudowa oraz pilot zdalnego sterowania.

Smuklejszą konstrukcję urządzenia cechowały by trzy warianty kolorystyczne znane z oferty iPhone’a. Zaskoczeniem może być pilot, który przypomina nieco szczuplejszego iPoda Touch. Kontroler wyposażony miałby być bowiem w dotykowy ekran, który wyświetlałby obok przycisków funkcyjnych i menu także zawartość niektórych serwisów społecznościowych, ot choćby YouTube.

Źródło: Curved.de

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.