Home Newsy Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings ? prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia
Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings ? prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia
0

Bezprzewodowy ciśnieniomierz Withings ? prosty sposób na kontrolę stanu zdrowia

0

 gallery_hd_2

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży nową wersję ciśnieniomierza firmy Withings umożliwiającego precyzyjny i wygodny pomiar ciśnienia krwi w domowych warunkach. Nowa odsłona tego popularnego rozwiązania umożliwia przeprowadzenie badania całkowicie bezprzewodowo, a dodatkowo mogą z niej korzystać już nie tylko użytkownicy iPhone?ów, ale także wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje nadciśnienie tętnicze za najczęstszą przyczynę zgonów. Choroba ta może rozwijać się przez wiele lat, nie powodując zauważalnych dolegliwości – dlatego często nazywana jest ?cichym zabójcą?. Niewykryta odpowiednio wcześnie i nieleczona może doprowadzić do poważnych powikłań, groźnych dla życia. Jedynym sposobem na wykrycie choroby we wczesnym stadium są regularne pomiary ciśnienia krwi.

Ciśnieniomierz Withings w połączeniu z aplikacją Health Mate umożliwia dokładny pomiar ciśnienia oraz częstotliwości rytmu serca w domowych warunkach. Dużym atutem urządzenia jest wyjątkowo prosta obsługa. Wystarczy owinąć ramię rękawem, a następnie włączyć ciśnieniomierz. Aplikacja Health Mate uruchomi się automatycznie. Otrzymane wyniki zostaną od razu przeanalizowane w oparciu o standardy Narodowego Instytutu Zdrowia w USA, a 3 kolory ?lampek? zasygnalizują czy ciśnienie jest w normie, czy jest zbyt wysokie lub za niskie. Aplikacja umożliwia przesłanie wyników mailem, np. do lekarza, w przypadku gdy pomiary budzą wątpliwości.

withings bezprzewodowy cisnieniomierz

Aplikacja zachowuje automatycznie wyniki wszystkich pomiarów oraz synchronizuje dane z Withings Health Cloud. Czytelne wykresy prezentują zmiany ciśnienia w wybranym okresie czasu. Wszystkie dane są dostępne poprzez iPhone, iPod touch, urządzenia z systemem Android, a także online na komputerze PC lub Mac.

Ciśnieniomierze Withings są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajdują się na stronie. Sugerowana cena ciśnieniomierza Withings wynosi 549 PLN brutto. Więcej informacji o produktach Withings znajduje się na stronie www.icorner.pl oraz www.alstor.pl

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, jest jedynym oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Withings na terenie Polski.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)