Home Newsy Backbone wypuszcza kontroler gier PlayStation Edition dla iPhone’a
Backbone wypuszcza kontroler gier PlayStation Edition dla iPhone’a
0

Backbone wypuszcza kontroler gier PlayStation Edition dla iPhone’a

0

Backbone ogłosił dzisiaj wydanie nowej edycji PlayStation Edition swojego popularnego kontrolera gier dla iPhone’a. W aplikacji Backbone na iOS znajduje się również nowa dedykowana sekcja z nowymi wydaniami i aktualizacjami PlayStation.

Nowy kontroler został stworzony we współpracy z Sony i zainspirowany projektem bezprzewodowego kontrolera DualSense PS5, w tym przezroczystymi powierzchniami przycisków. Można go zamawiać od dzisiaj w białym kolorze pasującym do konsoli PS5, oprócz czarnej opcji.

Backbone twierdzi, że kontroler jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone’ami, a w zestawie znajduje się przejściówka dla iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max. Użytkownicy mogą po prostu wpiąć iPhone’a do kontrolera i zacząć grać w gry PlayStation za pośrednictwem aplikacji PS Remote Play lub w gry w App Store, Apple Arcade, Xbox Remote Play i nie tylko.

Kontroler łączy się z iPhonem i jest przez niego ładowany przez Lightning, a dodatkowe złącze Lightning umożliwia ładowanie przelotowe. Kontroler ma również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, przycisk do robienia zrzutów ekranu i klipów z gier oraz przycisk do otwierania aplikacji Backbone.

Klienci, którzy kupią kontroler Backbone One PlayStation Edition, mogą otrzymać pewne korzyści, takie jak bezpłatna miesięczna subskrypcja Apple Arcade, jeśli jeszcze nie subskrybowali usługi, a także trzy miesiące Discord Nitro za darmo i nie tylko.

iPhone’y obsługują już kontrolery PS5 DualSense i Xbox Series X/S przez Bluetooth od czasu wydania iOS 14.5 w zeszłym roku.

źródło: macrumors.com

Backbone wypuszcza kontroler gier PlayStation Edition dla iPhone’a

3/5 - (2 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.