AppleSN.info miejsce, w którym sprawdzisz status Find My iPhone i nie tylko ZA DARMO 😱

AppleSN.info miejsce, w którym sprawdzisz status Find My iPhone i nie tylko ZA DARMO 😱

0

AppleSN.info miejsce, w którym sprawdzisz status Find My iPhone i nie tylko ZA DARMO 😱

0

Odkąd Apple zamknęło swoją stronę do weryfikacji blokady iCloud FMI, czyli Find my iPhone, zakup urządzenia z drugiej ręki stało się bardzo trudne, szczególnie na odległość. W końcu zablokowanego telefonu przez FMI nie sposób używać, a sprzedawcy, to nie zawsze biegli w obsłudze ludzie. Dzięki AppleSN.info możesz bez problemu sprawdzić każde urządzenie Apple po numerze seryjnym lub numerze IMEI, aby dowiedzieć się jaki jej status jego gwarancji, czy był naprawiany, wymieniany, odnawiany oraz czy ma aktywną blokadę Find My iPhone lub znajduje się na czarnej liście operatora. ZA DARMO.

AppleSN.Info to adres, który zdecydowanie warto mieć w swoich ulubionych przeglądarki internetowej. Tym bardziej jeżeli zdarza Ci się kupować urządzenia Apple z drugiej ręki. Wyszukiwarka pozwala sprawdzać po numerze seryjnym SN lub numerze IMEI telefony iPhone, tablety iPad, odtwarzacze muzyczne iPod, zegarki Apple Watchem, ale także komputery Mac i inne sprzęty Apple.

Z wyświetlonych informacji dowiemy się między innymi czy sprzęt rzeczywiście jest nowy lub czy został aktywowany. Dodatkowo można sprawdzić, czy posiada jeszcze gwarancje czy był naprawiany oraz czy jest urządzeniem nowy czy odnawianym. Takich wyszukiwarek w sieci jest jednak dużo. Dlaczego AppleSN.info jest wyjątkowa. Ponieważ oferuje coś więcej – możliwość sprawdzenia statusu blokady iCloud, czyli Find My iPhone.

Dodatkowo, jeżeli kupujemy telefon z simlockiem w jakiejś atrakcyjnej cenie, to dobrze jest sprawdzić status Black List, czyli czy urządzenie widnieje na tak zwanej czarnej liście operatora za niespłacony kontrakt lub kradzież. Ty tylko dodam, że jeżeli tak, to zdjęcie takiej blokady może być bardzo drogie lub nawet niemożliwe. Ponadto, jeżeli nawet zdejmiemy taką blokadę, to po przyjechaniu do kraju operatora, gdzie widnieje na czarnej liście, nasze urządzenie nie zaloguje się do żadnej sieci komórkowej. Będzie bezużyteczne.

Zachęcam do skorzystania, tym bardziej, że większość tego typu serwisów za takiej informacje życzy sobie płacenia. Na AppleSN.Info wszystkie te informacje są za FREE!

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.