Home Newsy iPhone 12 i 12 Pro bez zasilacza i słuchawek w pudełku!
iPhone 12 i 12 Pro bez zasilacza i słuchawek w pudełku!
0

iPhone 12 i 12 Pro bez zasilacza i słuchawek w pudełku!

0

Kilkanaście minut temu zakończyła się długo wyczekiwana przez wszystkich konferencja firmy Apple, na której zaprezentowano najnowsze produkty od giganta technologicznego z Cupertino. Jedną z największych nowości były nowe modele iPhone’ów. Jak się jednak okazuje, jedna z najgorszych plotek się potwierdziła.

Firma Apple to korporacja, która wyjątkowo stara się dbać o społeczeństwo – ile w tym faktycznego dbania, a ile chwytu marketingowego to nie mnie oceniać, jednak sprawa okazała się na tyle poważna, że producent postanowił ograniczyć zawartość opakowania nowych smartfonów z serii „12”, jedynie do samego smartfona i kabla usb-c do Lightning. Firma tłumaczy się w następujący sposób:

„Żeby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko naturalne, iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini, 12 Pro i 12 Pro Max sprzedajemy bez zasilacza i słuchawek EarPods. Korzystaj z zasilacza Apple i słuchawek, które już masz, lub kup te akcesoria oddzielnie.”

iPhone 12 i 12 Pro bez zasilacza i słuchawek w pudełku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.