Home Newsy HomePod Mini – nowy mniejszy głośnik Apple z obsługą Hey Siri. Jego cena rozwala konkurencję na łopatki!
HomePod Mini – nowy mniejszy głośnik Apple z obsługą Hey Siri. Jego cena rozwala konkurencję na łopatki!
0

HomePod Mini – nowy mniejszy głośnik Apple z obsługą Hey Siri. Jego cena rozwala konkurencję na łopatki!

0

Nowy mniejszy głośnik Apple nie jest żadnym zaskoczeniem. O tym produkcie mówiło się od dłuższego czasu.

Mniejsze rozmiary, dwa kolory, ciekawa kolorowa iluminacja na górze, a przy tym układ S5, który wszystkim steruje i zarządza. Tak w skrócie można podsumować nowy, mniejszy głośnik Apple. Ciekawym posunięciem jest dodanie chipu U1, który znalazł się także na pokładzie iPhone 11 i jego wersji Pro. Dzięki U1, głośnik wie, że zbliżamy się do niego i od razu pozwala nam wyświetlić odtwarzacz z odtwarzanym utworem. Szybko i automatycznie.

Na pokładzie znajdziemy 1 przetwornik niskotonowy oraz dwa wysokotonowe z pasywnymi radiatorami. To dzięki nim głośnik Apple w wersji Mini ma zapewniac genialny, głęboki dźwięk. Sam dźwięk ma być „poprawiany” w czasie rzeczywistym dzięki analizowaniu nagrania i dopasowywaniu parametrów dźwiękowych

Kolejną ciekawością jest wykrywanie głosu domowników. W zależności od tego kto zapyta o coś Siri, głośnik będzie wiedział dla „kogo” ma przygotować odpowiedzi. To szczególnie przyda się przy zarządzaniu domową automatyką.

HomePod Mini wyposażony zostanie także w funkcję Interkom. Pozwala ona przesyłanie krótkich wiadomości na urządzenia domowników. Co ciekawe, właściciele samochodów z CarPlay będą mogli zapytać w samochodzie domowników, a pytanie będzie odtworzone przez głośnik w domu. Fajne 🙂 Cena? 99 dolarów!!!!!

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *