Home Bez kategorii Apple zaprasza na konferencję w marcu
Apple zaprasza na konferencję w marcu

Apple zaprasza na konferencję w marcu

0

Zgodnie z treścią oficjalnego komunikatu jaki wystosowało Apple pierwsza tegoroczna konferencja firmy odbędzie się już pod koniec marca. Wydarzenie jak już wiadomo dotyczyć będzie sektora edukacji i rozwiązań jakie kalifornijska firma dla niego przygotowała. Niewykluczone również, że podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane jakieś nowe urządzenia. Mogą nimi być druga generacja Apple Pencil oraz odświeżone iPady.

Konferencja odbędzie się 27 marca w Chicago w Lan Tech College Prep High School i dotyczyć będzie jak wskazuje promujące ją hasło „Let’s us to hear creative new ideas for teachers and students”kreatywnych pomysłów dla uczniów i nauczycieli.Prawdopodobnie firma skupi się na prezentacji rozwiązań dotyczących frameworka ARKit 1.5 i ClassKit. Ostatnia tego typu impreza odbyła się w 2012 roku kiedy to Apple zaprezentowało nową odsłonę aplikacji iBooks oraz wspierane przez nią podręczniki multimedialne, a także program iBooks Author do tworzenia między innymi tych ostatnich.

Część osób uważa, że podczas tej konferencji możemy zobaczyć również jakieś nowości sprzętowe. Ja osobiście nie spodziewałbym się ich. Stawiam na jakieś nowości dotyczące aplikacji iBooks, która wraz z ostatnimi wersjami systemów została przemianowana na Books. Może to oznaczać, że szykują się jakieś zmiany w jej zakresie.

Źródło: Apple

 

Apple zaprasza na konferencję w marcu

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.