Home Newsy Apple wymieni twój Watch 3 na nowszą wersję, za darmo!
Apple wymieni twój Watch 3 na nowszą wersję, za darmo!
0

Apple wymieni twój Watch 3 na nowszą wersję, za darmo!

3
0

Nie przesłyszeliście się! Jeśli w waszej szufladzie leży uszkodzony Watch z serii 3, który jeszcze jest objęty gwarancją Apple – pędźcie do serwisu, możliwe że dostaniecie nowszą wersję! 

O co dokładnie chodzi? Jak donosi 9to5mac – Apple przesłało swoim resellerom notkę, w której informuje o małej liczbie części do napraw dla Watchy w wersji 3. I co w związku z tym? No to, że Apple wymienia Watche serii 3 na te z serii 4, tak za darmo.

Oficjalnie nie wiadomo, czy jest to chwilowe rozwiązanie – jednakże działa. Zapewne musimy poczekać na oficjalną informację od Apple, do kiedy i jak będzie funkcjonować ten program wymiany. To nie pierwszy raz, kiedy firma stosuje taki krok – w styczniu tego roku, niektóre Apple Watch Series 1 kwalifikowały się do wymiany na swojego następce (również za darmo, ze względu na brak części). Następnie w maju, dowiedzieliśmy się że do serii drugiej również brakuje części, więc zostanie nieodpłatnie wymieniona na serię trzecią. W razie jakichkolwiek pytań, udajcie się do autoryzowanego serwisu lub resellera, który rozwieje wasze wątpliwości.

(3)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/