Apple wydaje Safari Technology Preview 161 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności
0

Apple wydaje Safari Technology Preview 161 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

0

Apple wydało nową aktualizację przeglądarki Safari Technology Preview. Jest to eksperymentalna przeglądarka Apple wprowadzona po raz pierwszy w marcu 2016 roku. Firma zaprojektowała ją w celu przetestowania funkcji, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Safari Technology Preview‌ wersja 161 zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Dotyczą one: Web Inspector, CSS, Rendering, JavaScript, Web Assembly, Media, Fullscreen API, HTML, Web API, WebGL i WebDriver. Obecna wersja to 16.4 i jest kompatybilna z komputerami z systemem macOS Ventura i macOS Monterey.

Aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę.

Celem Apple w ramach „Safari Technology Preview” jest zebranie opinii programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. ‌Safari Technology Preview‌ może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari i nie wymaga konta programisty do pobrania.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.