Apple Watch z trybem Teather Mode?

Apple Watch z trybem Teather Mode?

0

Kilkanaście dni temu do sieci trafiła informacja jakoby system iOS w wersji 10.3 miał charakteryzować się nową funkcją Teather Mode. Tryb dostępny z poziomu systemowego Centrum Sterowania miał zapewnić między innymi ciemny motyw interfejsu użytkownika.

Niestety już dziś wiadomo, że iOS 10.3 beta 1 nie zawiera niniejszej opcji. Być może jednak pojawi się ona wraz z kolejną aktualizacją platformy mobilnej. Pewnym jest jednak, że nowa funkcja pojawi się na jabłkowym zegarku.

W dokumencie opublikowanym niedawno na stronie Apple poświęconej deweloperom można wyczytać, iż tryb Teather Mode dla Apple Watch zapewni użytkownikowi i jego otoczeniu dyskrecję w takich miejscach jak choćby teatr, czy kino. Uruchomiona opcja wyciszy wszelkie dźwięki i sprawi, że ekran zegarka nie będzie się automatycznie podświetlał podczas jego unoszenia. Zrobi to dopiero wówczas kiedy użytkownik dotknie powierzchni wyświetlacza.

Podczas włączonego trybu Teather Mode użytkownik jednak przez cały czas będzie otrzymywał powiadomienia haptyczne. Opcja pojawi się w testowej wersji watchOS oznaczonej jako 3.1.3, która zostanie oddana do testów już w najbliższych dniach.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *