Home Newsy Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury ciała?
Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury ciała?
0

Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury ciała?

0

Apple Watch Series 8 będzie miał co najmniej jedną ekscytującą funkcję dla swoich użytkowników, gdy zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku: czujnik temperatury ciała. W swoim najnowszym wydaniu biuletynu „Power On” Mark Gurman z Bloomberga mówi na temat nowego czujnika nadchodzącego w następnej generacji Apple Watch, jednocześnie wspomina o przyszłym Apple Watch SE 2 i wytrzymałej wersji Apple Watch. prawdopodobnie do uprawiania sportów ekstremalnych.


Gurman wierzy, że zarówno Apple Watch Series 8, jak i nowa wytrzymała edycja Apple Watcha będą wyposażone w wykrywanie temperatury ciała. Z drugiej strony Apple Watch SE 2 raczej nie otrzyma tej funkcji.

„Funkcja pomiaru temperatury ciała nie podaje konkretnego odczytu – jak w przypadku termometru na czoło lub nadgarstek – ale powinna być w stanie stwierdzić, czy uważa, że ​​masz gorączkę. Może wtedy zalecić rozmowę z lekarzem lub użycie dedykowanego termometru.”

Posiadanie nowego czujnika w Apple Watch Series 8 jest ciekawe, chociaż ważne jest, aby pamiętać, że większość z nich wymaga zatwierdzenia przez FDA. Na razie wydaje się, że funkcja czujnika temperatury ciała, która pojawi się jeszcze w tym roku, będzie podobna do czujnika tlenu we krwi, który może dać wyobrażenie o tym, co dzieje się z ciałem, ale niekoniecznie dostarczyć informacji medycznych. Oprócz aplikacji EKG, która jest zatwierdzona przez FDA (i została zatwierdzona przez inne agencje na całym świecie), Apple nie może reklamować, że zegarek Apple Watch może naprawdę mierzyć tlen we krwi.

W biuletynie dziennikarz Bloomberga mówi, że inne zmiany sprzętowe będą „prawdopodobnie” niewielkie. Podobno Apple Watch Series 8 ma mieć ten sam chip S6 dostępny w Apple Watch Series 6, co czyni go pierwszym Apple Watch, który ma ten sam procesor trzeci rok z rzędu.

źródło: 9to5mac.com

Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury ciała?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.