Apple planuje zorganizować wydarzenie iPhone 14 7 września
0

Apple planuje zorganizować wydarzenie iPhone 14 7 września

0

Apple zamierza zorganizować swoje pierwsze jesienne wydarzenie w środę, 7 września, donosi Mark Gurman z Bloomberga. Wydarzenie skupi się na modelach iPhone 14 i Apple Watch Series 8.

Oczekuje się, że standardowe modele iPhone 14 otrzymają kilka zmian, ale modele iPhone 14 Pro będą zawierać zaktualizowaną technologię aparatu, chip A16 i wiele innych.

Apple planuje wypuścić w sumie cztery modele iPhone’a 14, w tym 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max. Warto zauważyć, że nie będzie iPhone’a mini o przekątnej 5,4 cala, ponieważ mniejsze urządzenia iPhone 12 i 13 mini nie sprzedały się tak dobrze, jak oczekiwano.

Trwają prace nad trzema modelami Apple Watch, w tym nowym Apple Watch Series 8, odświeżonym Apple Watch SE i całkowicie nową wersją Pro Apple Watch, która ma mieć większy korpus, zaktualizowany design i bardziej wytrzymały budować.

Istnieją również plany dotyczące nowego, taniego iPada, zaktualizowanych modeli iPada Pro, Maca Pro z krzemowymi układami Apple i nie tylko, ale te urządzenia można zapisać na drugie październikowe wydarzenie.

Jeśli Apple rzeczywiście ruszy do przodu z wydarzeniem 7 września, możemy spodziewać się oficjalnych zaproszeń około tydzień wcześniej, być może przed końcem sierpnia. Apple już przygotowywało nagrane wcześniej wydarzenie, wskazując, że ponownie odbędzie się ono wirtualnie, a nie osobiście. To powiedziawszy, może istnieć składnik osobisty z zaproszonymi niektórymi członkami mediów.

Gurman mówi, że Apple powiedział niektórym pracownikom detalicznym, aby przygotowali się do premiery nowego produktu w piątek, 16 września, co sugeruje, że nowe modele iPhone i Apple Watch mogą zobaczyć premierę w tym dniu.

źródło: macrumors.com

5/5 - (1 vote)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *