Home Newsy Apple Watch 3 będzie miłą niespodzianką
Apple Watch 3 będzie miłą niespodzianką
0

Apple Watch 3 będzie miłą niespodzianką

0

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, iż na wrześniowej konferencji poświęconej głównie nowym modelom iPhone’a pojawi się też kolejna generacja jabłkowego zegarka. Wielokrotnie sugerowano również, iż nadchodzące urządzenie naręczne wizualnie niczym nie będzie różniło się od poprzedników, a zmiany dotyczyć mają wnętrza i znajdujących się w nim komponentów.

Najnowsze raporty jednak rzucają nowe światło na ten temat dając nadzieję na inny, lepszy obrót sprawy. Mark Gurman z agencji informacyjnej Bloomberg potwierdza, że już we wrześniu Apple zaprezentuje Apple Watch 3 wraz z nowymi modelami iPhone’a. Smartwatch doczeka się lepszej baterii oraz modułu LTE, co pozwoli stać się mu niezależnym od iPhone’a.

Dotąd zegarek do pełni funkcjonalności musiał z użyciem modułu Bluetooth wymieniać dane z jabłkowym smartfonem. Jeśli w konstrukcję zostanie zaimplementowany moduł LTE (dostarczy go firma Intel), to Apple Watch pozwoli na bezpośrednie połączenie z internetem, samodzielnie też obsłuży aplikację Mapy, czy da dostęp do serwisu Apple Music bezpośrednio na urządzeniu. Apple rzekomo miało już prowadzić wstępne rozmowy z operatorami sieci komórkowych na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy odnośnie wprowadzenia zegarka do oferty sprzedażowej.

Przy okazji tego raportu wypowiedział się również John Gruber sugerując, że Apple Watch 3 będzie mógł pochwalić się przy tym wszystkim nowym wyglądem. Jest to całkiem prawdopodobne zważywszy na fakt, że jeśli powyższe informacje są prawdziwe to Apple będzie musiało dodać do konstrukcji tackę na kartę SIM oraz umieścić gdzieś wspomniany już moduł LTE.

Źródło: Bloomberg

 

Apple Watch 3 będzie miłą niespodzianką

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)