Apple Vision Pro prawdopodobnie pojawi się w Wielkiej Brytanii i Kanadzie do końca 2024 roku
0

Apple Vision Pro prawdopodobnie pojawi się w Wielkiej Brytanii i Kanadzie do końca 2024 roku

0

Firma najpierw chce wprowadzić Apple Vision Pro do Wielkiej Brytanii i Kanady. Te dwa kraje mają otrzymać okulary do końca 2024 roku. Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta, jednak jest dość prawdopodobna. Gurman twierdzi, że Apple zamierza później wprowadzić Vision Pro do Europy i Azji.

Mówi się, że Apple już przygotowuje sprzedaż detaliczną Vision Pro w USA. Początkowo oczekuje się, że większość sklepów będzie miała tylko jedną lub dwie sztuki demonstracyjne. Powodem jest oczywiście ograniczona podaż i wysoki koszt urządzenia.

„Firma wyznaczy w sklepach specjalne obszary z miejscami do siedzenia, jednostkami demonstracyjnymi okularów i narzędziami do wymiarowania akcesoriów dla kupujących. Chociaż urządzenie będzie sprzedawane we wszystkich około 270 lokalizacjach Apple w USA, firma planuje początkowo sekcje dla Vision Pro w sklepach w głównych obszarach – takich jak Nowy Jork i Los Angeles – przed wprowadzeniem ich w całym kraju.”

Według Gurmana, Apple poprosi kupujących w sklepach o umówienie się na spotkanie w celu zakupu Vision Pro. Podczas spotkania pracownicy upewnią się, że urządzenie jest dla nich odpowiednio skonfigurowane. Klienci zostaną z wyprzedzeniem poproszeni o wszelkie recepty okulistyczne za pośrednictwem portalu internetowego. Wszystko po to, by dobrać odpowiednie wkładki do soczewek.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *