Apple Vision Pro 2 – rozmiar, waga i soczewki korekcyjne
0

Apple Vision Pro 2 – rozmiar, waga i soczewki korekcyjne

0

Mark Gurman mówi, że wczesne prace nad Apple Vision Pro drugiej generacji skupiają się na zmniejszeniu rozmiaru i wagi urządzenia. Dodatkowo firma chce poprawić komfort użytkowników potrzebujących soczewek z uwagi na wadę wzroku.

Gurman wyjaśnia, że grupa Vision Products Group firmy Apple rozważa kilka opcji, w tym wersje z niższej i wyższej półki. Prace, które są na wczesnym etapie, mają na celu uczynienie urządzenia lżejszym i nieco mniejszym.

Apple najwyraźniej bada również, jak ułatwić zakup urządzenia osobom noszącym okulary. Pierwsza generacja Vision Pro wymaga od osób noszących okulary osobnego zakupu soczewek korekcyjnych, które mocuje się do wyświetlaczy za pomocą magnesów. W przypadku drugiej generacji, Apple rozważa specjalnie zaprojektowane Vision Pro z preinstalowanymi soczewkami korekcyjnymi bezpośrednio z fabryki.

Gurman zauważa jednak, że ​​powoduje to szereg innych problemów. Mowa chociażby o dzieleniu się Vision Pro, jego odsprzedażą czy zmianami w wadach wzroku i chęć korekty.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *