Apple uruchamia nową witrynę internetową poświęconą badaniom nad bezpieczeństwem
0

Apple uruchamia nową witrynę internetową poświęconą badaniom nad bezpieczeństwem

0

Apple przedstawia „Apple Security Research”. Jest to nowa witryna internetowa, której celem jest ulepszanie metod dostępnych dla badaczy bezpieczeństwa w celu zgłaszania problemów firmie Apple. Witryna oferuje narzędzia do wysyłania raportów bezpieczeństwa, uzyskiwania aktualizacji statusu w czasie rzeczywistym i komunikowania się z inżynierami Apple.

Witryna ta jest także blogiem, który umożliwi zespołowi Apple dzielenie się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie bezpieczeństwa. Pierwszy post zagłębia się w bezpieczeństwo pamięci XNU.

Apple twierdzi, że teraz reaguje na problemy szybciej niż wcześniej. Dodatkowo ułatwiło to zgłaszanie problemów i komunikację z zespołami Apple. Wszystkie zmiany statusu raportów o błędach są odzwierciedlane w nowym narzędziu śledzącym dostępnym na stronie internetowej. Dzięki temu zbieranie większej ilości informacji o błędach jest prostsze. Poprawiono również przejrzystość, ponieważ witryna oferuje szczegółowe informacje i kryteria oceny Apple Security Bounty.

źródło: MacRumors.com

 

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *