Apple udostępnia Safari Technology Preview 183 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności
0

Apple udostępnia Safari Technology Preview 183 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

0

Apple udostępniła nową aktualizację Safari Technology Preview. Jest to eksperymentalna przeglądarka, którą Apple wprowadziło po raz pierwszy w marcu 2016 r. Firma zaprojektowała ją, aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach przeglądarki Safari.

Safari Technology Preview 183 zawiera poprawki i aktualizacje dotyczące ułatwień dostępu, automatycznego wypełniania, CSS, formularzy, HTML, JavaScript, multimediów, renderowania, przewijania, SVG, adresów URL, internetowego interfejsu API, inspektora sieciowego i WebGL.

Obecna wersja jest kompatybilna z komputerami z systemem macOS Ventura i macOS Sonoma.

Aktualizacja jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych lub Ustawieniach systemu dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wydaniu aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Celem Apple jest zebranie opinii od programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. Przeglądarka ta może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari. Pomimo jej przeznaczenia dla programistów do pobrania, nie jest wymagane konta programisty.

źródło: macrumors.com

5/5 - (1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *