Apple udostępnia iOS 17.0.3, który naprawia problem przegrzewania się iPhone’a 15 Pro
0

Apple udostępnia iOS 17.0.3, który naprawia problem przegrzewania się iPhone’a 15 Pro

0

Zgodnie z oczekiwaniami Apple wypuściło iOS 17.0.3 dla użytkowników iPhone’ów, aby rozwiązać problemy związane z przegrzaniem. Nastąpiło to po tym, jak Apple w zeszły weekend przyznał się do problemów z przegrzewaniem, przypisując problem błędom oprogramowania, a nie problemom z konstrukcją iPhone’a 15 Pro.

Numer kompilacji dzisiejszej wersji systemu iOS 17.0.3 to 21A360. Oto, co Apple mówi o dzisiejszej aktualizacji: „Ta aktualizacja zawiera ważne poprawki błędów, aktualizacje zabezpieczeń i rozwiązuje problem, który może powodować, że iPhone działa cieplej niż oczekiwano”.

W kilka dni po premierze iPhone’a 15 wielu użytkowników skarżyło się  , że ich nowe urządzenia  przegrzewają się i działają  w nienormalnie wysokich temperaturach. W sobotnim oświadczeniu Apple oświadczyło, że „znalazło błąd w iOS 17, który wpływa na niektórych użytkowników” i obiecał naprawę oprogramowania – co następuje dzisiaj.

Dajcie znać, czy odczuwacie poprawę w swoich piętnastkach pro.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *