Home Newsy Apple udostępnia aktualizację iOS 13.7 – co nowego?
Apple udostępnia aktualizację iOS 13.7 – co nowego?
0

Apple udostępnia aktualizację iOS 13.7 – co nowego?

0

Firma Apple udostępniła w dniu dzisiejszym aktualizację iOS w wersji 13.7. Aktualizacja wprowadza zmiany w interfejsie API, które informują o narażeniu odnośnie COVID-19.

Nowy system Exposure Notifications Express, który zostaje wprowadzony w tej aktualizacji, ma na celu zapewnienie prostszego wdrażania regionalnych powiadomień o narażeniu bez konieczności opracowywania lub utrzymywania aplikacji. Wraz z aktualizacją do iOS 13.7 użytkownicy w miejscach, które zgodziły się korzystać z Exposure Notifications Express, otrzymają powiadomienie informujące, że powiadomienia o ekspozycji są teraz dostępne w ich stanie.

Informacja od Apple i Google

„Kolejnym krokiem w naszej pracy z organami zdrowia publicznego w zakresie powiadomień o narażeniu jest ułatwienie i przyspieszenie korzystania z systemu powiadomień o narażeniu bez konieczności tworzenia i utrzymywania aplikacji. Exposure Notifications Express zapewnia kolejną opcję organom zdrowia publicznego w celu uzupełnienia istniejących operacji śledzenia kontaktów o technologię bez uszczerbku dla podstawowych założeń projektu dotyczących prywatności i bezpieczeństwa użytkowników. Istniejące aplikacje korzystające z interfejsu API „Exposure Notification” będą kompatybilne z Exposure Notifications Express, a my jesteśmy zobowiązani do wspierania organów zdrowia publicznego, które wdrożyły lub tworzą niestandardowe aplikacje ”.

Apple udostępnia aktualizację iOS 13.7 – co nowego?

2.6/5 - (9 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *