0

Apple sprzedało 2 mln iPad`ów w niecałe 2 miesiące

0

ipad-2Przedstawiciele firmy Apple poinformowali, że w ciągu niecałych 2 miesięcy producentowi udało się sprzedać ponad 2 mln sztuk multimedialnego tabletu internetowego iPad.

Steve Jobs, CEO Apple, powiedział, że obecnie klienci z całego świata pokochali iPad, tak jak pracownicy firmy. Ponadto Jobs dodaje, że firma dołoży wszelkich starań, aby iPad`ów starczyło dla wszystkich.

Rozpoczęcie sprzedaży iPad w USA nastąpiło 3 kwietnia 2010 roku. Pierwszy milion sprzedanych egzemplarzy udało się sprzedać w 28 dni od chwili pojawienia się w sklepie Apple.

Dynamika sprzedaży jeszcze może wzrosnąć, ponieważ już niedługo iPad dostępny będzie w nowych krajach, a w lipcu pojawi się w Austrii, Belgii, Hong Kongu, Irlandii, Luxemburgu, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii oraz Singapuru.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *