0

Skype na iPhone?a w telefonii trzeciej generacji

0

Skype_na_iPhone_w_technologii_3GSkype ogłosił wprowadzenie na rynek nowej wersji aplikacji dla iPhone?ów. Umożliwia ona posiadaczom iPhone?ów wykonywanie i odbieranie połączeń typu Skype-to-Skype, a także dzwonienie na komórki i telefony stacjonarne na całym świecie za pośrednictwem łącza 3G. Niezbędne oprogramowanie można ściągnąć ze sklepu Apple’a App Store.

Połączenia Skype-to-Skype przez 3G będą darmowe w okresie próbnym, czyli do końca roku 2010*. Szczegółowe ceny zostaną podane w najbliższych miesiącach. Na pewno będą zgodne z filozofią Skype’a, w której wartością nadrzędną jest najwyższa jakość rozmów. Połączenia telefoniczne przez Skype w sieciach Wi-Fi pozostaną bezpłatne.

Nowe, dodatkowe funkcje Skype’a w aplikacji iPhone:
? Dźwięk o jakości zbliżonej do CD w połączeniach typu Skype-to-Skype dzięki wykorzystaniu szerokopasmowego łącza na iPhone’ach 3G, i iPodach touch począwszy od ich drugiej generacji.
? Nowoczesny wskaźnik jakości głosu, którego zadaniem jest pomaganie klientom w wybraniu najbardziej dogodnego momentu do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej.
? Skrócony czas rozruchu.
? Natychmiastowy dostęp do przycisków funkcyjnych z ekranu głównego.

Zobacz pełne wideo:
https://www.dailymotion.pl/video/xdii88_skypeya-na-iphoneya-w-telefonii-trz_tech

Nowa aplikacja jest kompatybilna z następującymi urządzeniami: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod touch i iPad. Skype wymaga instalacji systemu operacyjnego iPhone OS w wersji 3.0 lub wyższej.

Telefonowanie jest możliwe na iPhone’ach, iPhone’ach 3G i iPodach touch począwszy od drugiej generacji. W przypadku iPodów touch konieczne są odpowiednie słuchawki i mikrofon.

Aplikacja Skype for iPhone jest dostępna do pobrania za darmo z App Store na iPhone’ach i iPodach touch, jak również pod adresem: www.skype.com/go/iphone

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *