Home Newsy Apple rozważa wymóg szczepień dla pracowników powracających do biura
Apple rozważa wymóg szczepień dla pracowników powracających do biura
0

Apple rozważa wymóg szczepień dla pracowników powracających do biura

0

Firma Apple nie zdecydowała się jeszcze, czy wprowadzić wymóg dla pracowników, aby musieli się zaszczepić, by móc wrócić do biur.

Apple podobno skupia się przede wszystkim na tym, kiedy pracownicy wracają, ale firma „codziennie monitoruje rzeczy”, aby ustalić, czy wymóg szczepień „jest właściwą odpowiedzią, czy nie” – tak podobno powiedział Tim Cook. W przeciwieństwie do Apple, firma Google ogłosiła dziś , że wymaga od wszystkich pracowników, którzy wracają do biur firmy, poddania się szczepieniu. Możliwe, że Apple i inne firmy technologiczne również podejmą tę decyzję, aby chronić pracowników.

Apple i Google opóźniły powroty pracowników do biura ze względu na rozpowszechnienie wariantu Delta, który jest bardziej zakaźny niż oryginalne szczepy COVID-19 i doprowadził do gwałtownego wzrostu liczby infekcji w Stanach Zjednoczonych.

Apple rozważa wymóg szczepień dla pracowników powracających do biura

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *