Home Bez kategorii Apple prezentuje nowe, flagowe modele iPhone’a
Apple prezentuje nowe, flagowe modele iPhone’a

Apple prezentuje nowe, flagowe modele iPhone’a

0

Zgodnie z oczekiwaniami na minionej konferencji Apple zaprezentowało swoje najnowsze propozycje dotyczące smartfonów. Sprawdziła się przy okazji treść licznych plotek z jakimi przyszło miłośnikom marki z Cupertino obcować przez kilka ostatnich miesięcy. Do oferty giganta trafiły trzy modele jabłkowej słuchawki w tym wariant budżetowy urządzenia.

W portfolio giganta z Cupertino znaleźć można następcę iPhone’a X, czyli model Xs wyposażony w ekran OLED Super Retina o przekątnej 5,8 cala. Wizualnie ta odsłona urządzenia praktycznie nie wyróżnia się niczym względem poprzednika. Prawdziwe zmiany zaszły pod szklaną obudową. To właśnie tam skrywa się procesor A12 Bionic wykonany w technologii 7 nm oraz komponenty stojące za ulepszoną technologią Face ID oraz tylnym, jeszcze lepszym, podwójnym aparatem.

Wraz z następcą iPhone’a X pojawił się w ofercie również jego większy odpowiednik z ekranem OLED Super Retina o przekątnej 6,5 cala, czyli model Xs Max. Na temat tego urządzenia spekulowano wiele razy, a teraz stało się ono rzeczywistością. Podobnie jak mniejsza wersja smartfona także to urządzenie konstrukcyjnie nawiązuje do flagowca z zeszłego roku. Oba modele charakteryzują się również szybszą technologią bezprzewodowego ładownia i wsparciem dla technologii Dual Sim. Ta ostatnia ma pojawić się wraz z jedną z aktualizacji systemu iOS 12.

Co ciekawe oba warianty smartfona dostępne są w trzech kolorach: srebrnym, czarnym oraz złotym. Użytkownik będzie mógł także wybrać pomiędzy 64, 256, a 512 GB pamięci na dane.

Pre-order ruszył już w miniony piątek 14 września, w Polsce na sklepowych półkach smartfon powinien pojawić się 28 września.

Źródło: Apple

 

Apple prezentuje nowe, flagowe modele iPhone’a

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.