Home Newsy Apple pracuje nad siedmiocalowym iPadem Mini?
Apple pracuje nad siedmiocalowym iPadem Mini?
0

Apple pracuje nad siedmiocalowym iPadem Mini?

0

iPadW sieci pojawiły się informacje, pochodzące ponoć z wewnętrznych źródeł Apple, że przedsiębiorstwo prowadzi prace nad siedmiocalowym iPadem Mini, o którym już kilka razy mogliście usłyszeć. Tym razem, dowiadujemy się dodatkowo, że urządzenie będzie niezwykle cienkie i praktycznie pozbawione obramowania – może się więc okazać, że Apple chce wprowadzić ekran w całości wypełniający frontową ścianę urządzenia.

Pomniejszona wersja iPada ma być także bardzo przystępna cenowo, a koszt pojedynczego modelu powinien zamknąć się ostatecznie w przedziale 249-299$. Pozwoliłoby to z pewnością gigantowi z Cupertino podjąć rywalizację z bijącym rekordy popularności Amazon Kindle Fire i innymi, tańszymi tabletami. Oczywiście należy podkreślić, że nawet jeżeli Apple prowadzi testy nowego urządzenia, to do jego ewentualnego zadebiutowania na rynku komercyjnym jeszcze daleka droga i projekt może zostać porzucony w każdej chwili.

Wszystkich ciekawi fakt, co mógłby zaoferować sobą iPad Mini, aby wyróżnić się od innych, siedmiocalowych tabletów z Androidem, których liczba jest z miesiąca na miesiąc coraz większa. Czy będzie to kamera? Design? Mocniejszy procesor? A może po prostu sama marka? Opcji jest tutaj bardzo wiele, będziemy musieli więc uzbroić się w odrobinę cierpliwości i poczekać na kolejne, dokładniejsze dawki informacji. Jak myślicie, czy firma Apple jest w pełni gotowa, aby podjąć rywalizację z konkurencją jeżeli chodzi o urządzenia z mniejszymi przekątnymi ekranu?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *