Home Newsy Apple OS – wizja hybrydowego systemu od Apple
Apple OS – wizja hybrydowego systemu od Apple

Apple OS – wizja hybrydowego systemu od Apple

0

Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia, a także kilka z nich z przeszłości związanych z testowaniem przez kalifornijską firmę urządzenia będącego hybrydą tabletu oraz laptopa można domniemać, iż być może w przyszłości zadebiutuje takowy produkt.

Choć firma Apple wielokrotnie utwierdzała świat w przekonaniu, że hybrydy nie leżą w zakresie jej zainteresowań, to nie jest wykluczone, że przekonanie to nie zmieni swego kierunku.

Mogłoby jeśli bliżej przyjrzeć się wizji platformy łączącej w sobie cechy systemu iOS oraz macOS z naciskiem na wygląd jaki przyniosła z sobą wersja jedenasta systemu mobilnego.

Opublikowane wideo przygotowane przez Auréliena Salomona jest jednym z ciekawszych jakie do tej pory znalazło się w sieci i muszę przyznać, że szybko wpada w oko.

Na uwagę zasługują nie tylko animacje w przełączaniu się pomiędzy aplikacjami ale sama ich prezencja. Ciekawie zaprojektowano między innymi Findera, iTunes w zakładce Apple Music, czy Safari, które zmienia szatę kolorystyczną jak kameleon. Niestety czuję pewien niedosyt, bowiem materiał jest bardzo krótki. Z chęcią zobaczyłbym w tej wizji inne rozwiązania takie jak choćby Centrum Powiadomień, czy aplikację Mail.

Żródło: YouTube

 

Apple OS – wizja hybrydowego systemu od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *