Home Newsy Apple odświeża słuchawki Solo!
Apple odświeża słuchawki Solo!
0

Apple odświeża słuchawki Solo!

0

Po raz pierwszy od przejęcia firmy Beats, Apple postanowiło na zmianę w słuchawkach Solo – zapraszam!

Słuchawki są nadal nauszne – spokojnie. Tutaj nic się nie zmienia. Wygląd nowego modelu to mix Beats EP z modelem Studio – więc ciekawie. Słuchawki wyposażono w Applowski chip H1 oraz aktywną redukcję szumów (ANC). Kilka innych nowinek to także:

  • Tryb Transparency pozwalający na nasłuchiwanie otoczenia za pomocą mikrofonów.
  • Wspomniana wcześniej aktywna redukcja szumów.
  • Rozłożenie oznaczające uruchomienie słuchawek, a złożenie jest równoznaczne z ich wyłączeniem.

Chip Apple H1 oferuje nam wszystko to, co możemy znaleźć w AirPods 2. Możemy zatem przesyłać dźwięk na dwie pary słuchawek itp. (tylko w iOS 13). Ładowanie baterii odbywa się za pomocą kabla Lightning, dlatego że Beats Solo Pro nie mają portu micro USB. 10 – minutowe ładowanie pozwala na 3 godziny słuchania muzyki. W chwili obecnej Solo Pro są w przedsprzedaży a ich cena to  299,95$. Dopiero 30 października rozpocznie się ich regularna sprzedaż a same słuchawki będą dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Apple odświeża słuchawki Solo!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/