Apple i Major League Soccer wprowadzają przepustkę sezonową MLS w lutym 2023
0

Apple i Major League Soccer wprowadzają przepustkę sezonową MLS w lutym 2023

0

Apple i Major League Soccer ogłosiły, że MLS Season Pass zostanie uruchomiony 1 lutego 2023 r. Nowa usługa subskrypcji będzie dostępna dla fanów w ponad 100 krajach i regionach. Dostępna w aplikacji Apple TV przepustka sezonowa MLS jest dostępna na urządzeniach Apple, telewizorach Smart TV, konsolach, dekoderach oraz w Internecie na stronie tv.apple.com.

Karnet sezonowy obejmie każdy mecz sezonu regularnego MLS na żywo, play-offy i Puchar Ligi, bez przerw w dostawie prądu.

„Nie ma lepszego momentu na wprowadzenie MLS Season Pass, po najbardziej dramatycznym MLS Cup w historii i MLS jako najszybciej rozwijającej się lidze piłkarskiej na świecie” – powiedział Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple usług. „Odliczamy dni do lutego 2023 r., kiedy fani na całym świecie będą mogli cieszyć się przepustką sezonową MLS na miliardach urządzeń. Wszystko to bez przerw w dostawie prądu”.

Apple i Major League Soccer podpisały umowę na 10-letnią współpracę. Wszystkie 29 klubów MLS będzie miało naszywkę „Apple TV” w innym kolorze.

Sezon zasadniczy MLS 2023 rozpocznie się 25 lutego. Natomiast mistrzowie MLS Cup 2022 Los Angeles FC zmierzą się z LA Galaxy na stadionie Rose Bowl. Wszystkie mecze podczas weekendu otwarcia będzie można oglądać bezpłatnie za pośrednictwem aplikacji Apple TV.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.