Home Newsy Apple na dniach ogłosi datę premiery głośnika HomePod
Apple na dniach ogłosi datę premiery głośnika HomePod
0

Apple na dniach ogłosi datę premiery głośnika HomePod

0

Na stronie internetowej FCC doszukano się głośnika HomePod pod nazwą kodową A1639, któremu nadano już odpowiedni certyfikat. Oznacza to, iż urządzenie zostało przez organizację dopuszczone do sprzedaży, a więc na dniach możemy spodziewać się oficjalnych informacji dotyczących daty debiutu tego produktu.

Federalna Komisja Łączności przyznała koncesję dla długo wyczekiwanego głośnika HomePod, co w dużym skrócie oznacza dopuszczenie tego produktu do sprzedaży. W następstwie tego już nic nie stoi Apple na przeszkodzie, by oficjalnie zakomunikować kiedy produkt nabyć będzie można w sklepach. Nie jest wykluczone, iż już na początku przyszłego tygodnia informacja taka trafi do mediów. Należy jednak oswoić się z myślą studząc zarazem zapał związany z zakupem, że głośnik będzie dostępny w pierwszej fazie sprzedaży w mocno ograniczonej ilości.

Prawdopodobnie również HomePod nie trafi od razu do każdego ze sklepów Apple i pośredników sprzedażowych. Urządzenie ma bowiem zadebiutować w pierwszej kolejności jedynie w wybranych lokalizacjach. Mają nimi być rynki USA, Wielkiej Brytanii oraz Australii.

Źródło: FCC

 

Apple na dniach ogłosi datę premiery głośnika HomePod

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *