Home Newsy Apple AR Glass jest obecnie na etapie opracowywania projektu
Apple AR Glass jest obecnie na etapie opracowywania projektu
0

Apple AR Glass jest obecnie na etapie opracowywania projektu

0

Gdy Apple przygotowuje zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej, AR Glass może pojawić się pod koniec 2024 roku. W zeszłym tygodniu Pu powiedział, że Luxshare pozostanie jednym z głównych dostawców Apple dla urządzeń, które pojawią się między końcem 2022 a 2024 roku. Ponadto produkt firmy AR Glass pojawi się w drugiej połowie 2024 roku. Teraz podaje nieco więcej informacji mówiąc, że Apple AR Glass weszło w rozwój projektu, z prototypem, który ma być gotowy do końca tego roku i masową produkcją w drugiej połowie 2024 roku.

„We expect it to adopt waveguide technology, and Corning (GLW) and Hoya (7741 JP) are sampling the glass. We expect Lante to benefit from the partnership with Corning.”

To jedna z pierwszych ciekawostek, jakie otrzymujemy z tego sprzętu, ponieważ wszystkie plotki wskazują na razie na zestaw słuchawkowy Mixed Reality. W odróżnieniu od tej maszyny AR/VR , która mogłaby zostać ogłoszona jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego roku, Apple AR Glass skupiłoby się w 100% na technologii rozszerzonej rzeczywistości i według analizy mogłoby zastąpić iPhone’a w ciągu 10 lat.

źródło: 9to5mac.com

Apple AR Glass jest obecnie na etapie opracowywania projektu

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.