Firma Logitech zaprezentowała nowy zestaw klawiatury z myszą dla firm – Signature MK650 Combo for Business
0

Firma Logitech zaprezentowała nowy zestaw klawiatury z myszą dla firm – Signature MK650 Combo for Business

0

Signature MK650 Combo for Business – zestaw, który jest inteligentnym unowocześnieniem stanowiska pracy dla wszystkich pracowników. To zestaw myszy i klawiatury, idealny do pracy przez wiele godzin przy biurku, poprawia komfort pracy pracowników, zapewniając wygodę i wydajność przez cały dzień.

Zestaw Signature MK650 Combo for Business oferuje bezpieczną łączność bezprzewodową typu plug-and-play, która zapewnia spokój pracowników działu IT, dzięki nowo wprowadzonej myszy bezprzewodowej Signature M650, zaprojektowanej z myślą o wygodzie i wydajności, oraz zmodernizowanej klawiaturze Signature K650.

Najważniejsze cechy produktu

  • Bezpieczne połączenie z przedsiębiorstwem: Bazując na technologii bezprzewodowej Bluetooth Low Energy, Logi Bolt zapewnia solidną łączność w głośnym otoczeniu i jest wyposażony w tryb bezpieczeństwa Bluetooth 1, poziom 4, znany również jako tryb Secure Connection Only, który jest zgodny ze standardem FIPS (Federal Information Processing Standards).
  • Intuicyjne oprogramowanie: Nowa aplikacja Logi Options+ udostępnia ustawienia wstępne i opcje dostosowywania aplikacji, takie jak przypisywanie klawiszy i przycisków bocznych oraz korzystanie z dyktowania systemu operacyjnego.
  • Dodatkowy komfort: Miękka, zintegrowana podpórka pod nadgarstki w klawiaturze i wyprofilowana mysz z gumowymi uchwytami bocznymi zapewniają wygodę przez cały dzień pracy przy biurku.
  • Znajome odczucia: Pełnowymiarowa klawiatura z klawiszami w kształcie wgłębienia zapewnia znajomy styl pisania.
  • Szybkość i precyzja: Technologia SmartWheel zapewnia precyzję przewijania linia po linii i superszybkie przewijanie.
  • Mniej hałasu, większe skupienie: Technologia Silent Click zmniejsza hałas kliknięć o 90%.
  • Czas pracy baterii: Klawiatura K650 działa do 36 miesięcy przy zasilaniu dwiema. bateriami AA, a mysz bezprzewodowa M650 działa do 24 miesięcy przy zasilaniu jedną baterią AA.
  • Podwójne łącze: Bezprzewodowe połączenie za pomocą protokołu Logi Bolt lub Bluetooth Low Energy zapewnia bardziej uniwersalną kompatybilność niż większość wiodących marek urządzeń peryferyjnych dostępnych na rynku.
  • Zbudowany z myślą o skalowaniu: Dostępne na całym świecie i certyfikowane w ponad 100 krajach.
  • Zrównoważony rozwój: Przyjazne dla środowiska z certyfikatem Carbon Neutral, a część plastikowych elementów jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR): 21% w przypadku klawiatury K650 i 26% w przypadku myszy M650.

Firma Logitech zaprezentowała nowy zestaw klawiatury z myszą dla firm – Signature MK650 Combo for Business

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *