Home Newsy Apple promuje AirPods i Spatial Audio z nowym efektem na TikToku
Apple promuje AirPods i Spatial Audio z nowym efektem na TikToku
0

Apple promuje AirPods i Spatial Audio z nowym efektem na TikToku

0

Na początku tego miesiąca firma Apple rozpoczęła nową kampanię z udziałem Harry’ego Stylesa, promującą słuchawki AirPods i dźwięk przestrzenny. Reklama, w której pojawia się utwór „Music For a Sushi Restaurant”, pokazuje sylwetki tańczących ludzi jak w klasycznych reklamach iPoda. Teraz można zagrać we własnej reklamie AirPods dzięki temu, że firma wydała nowy filtr na TikToka.

Filtr bazuje na reklamie AirPods z Harrym Stylesem i zawiera ten sam utwór. Firma zaprosiła również niektórych popularnych twórców TikToka, takich jak Kendra Willis, Nifè i Yai Ariza, do promowania nowego filtra, z którego może korzystać każdy.

Nawet jeśli nie posiada się AirPodsów, firma zadbała o to, aby efekt na TikToku dodał te słuchawki do uszu użytkowników. Efekt także śledzi ruchy, dzięki czemu można tańczyć i czuć się dokładnie jak w reklamie Apple.

Aby wypróbować nowy efekt AirPods w TikToku, wykonaj poniższe czynności:

  • Otwórz aplikację TikTok
  • Stuknij przycisk (+), aby utworzyć nowy film
  • Stuknij przycisk Efekty
  • Stuknij ikonę wyszukiwania
  • Wyszukaj „AirPods silhouettes”
  • Nagraj własny film i udostępnij go swoim obserwatorom

Innym łatwym sposobem na znalezienie nowego efektu jest wyszukanie oficjalnego profilu Apple (@apple ) na TikToku. Wybranie jednego z filmów promowanych przez firmę, a następnie naciśnięcie nazwy efektu.

Ponieważ TikTok staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, nic dziwnego, że Apple wykorzystuje szum sieci społecznościowej do promowania siebie.

źródło: 9to5mac.com

Apple promuje AirPods i Spatial Audio z nowym efektem na TikToku

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.