Aplikacje Uber i Uber Eats przygotowują się do obsługi funkcji aktywności na żywo na iPhonie
0

Aplikacje Uber i Uber Eats przygotowują się do obsługi funkcji aktywności na żywo na iPhonie

0

We wrześniu został wydany iOS 16.1 z obsługą aktywności na żywo w aplikacjach innych firm. Ta funkcja pozwala być na bieżąco z wydarzeniami, takimi jak mecze sportowe lub zamówienie na dostawę jedzenia, bezpośrednio na ekranie blokady. Aktywności na żywo są również wyświetlane w Dynamic Island na iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max.

W czerwcu firma Apple przedstawiła podgląd obsługi aktywności na żywo dla Ubera, Starbucks i Nike Run Club. Jednak wciąż czekamy, aż te aplikacje wprowadzą tę funkcję.

Na szczęście wygląda na to, że Uber i Uber Eats przygotowują się teraz do obsługi działań na żywo. Obie aplikacje zostały zaktualizowane pod koniec listopada i teraz wyświetlają przełącznik aktywności na żywo w odpowiednich menu w aplikacji Ustawienia. Ta funkcja nie jest jeszcze dostępna do użytku publicznego w żadnej aplikacji, ale Uber może przeprowadzać wewnętrzne testy.

Aktywności na żywo ułatwią śledzenie statusu przejazdu Uber lub dostawy Uber Eats na ekranie blokady lub na dynamicznej wyspie. Nadal nie ma ram czasowych na uruchomienie tej funkcji w tych aplikacjach, ale wsparcie jest wyraźnie w toku.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *