Aplikacja Alior Banku w wersji dla iPhone
0

Aplikacja Alior Banku w wersji dla iPhone

0

Alior Bank udostępnił specjalną aplikację bankową dla użytkowników urządzeń iPhone. Aplikacja umożliwia m.in. znalezienie najbliższej placówki lub bankomatu Alior Banku, sieci Euronet oraz Cash4you, sprawdzenie aktualnego kursu walut, czy przeczytanie komunikatów o najnowszych produktach i usługach banku.

Klientom Alior Banku aplikacja umożliwia dodatkowo korzystanie z systemu bankowości mobilnej, dostosowanej specjalnie do urządzeń iPhone. Pobranie aplikacji i korzystanie z niej są bezpłatne. Bezpieczeństwo aplikacji potwierdzone zostało zarówno przez zespół Alior Banku, jak i firmę Apple.

Podobnie jak strona internetowa i System Bankowości Internetowej aplikacja „Alior Bank” dla użytkowników telefonów iPhone dostępna jest w dwóch wersjach językowych – polskiej oraz angielskiej. Aby pobrać aplikację w oficjalnym sklepie firmy Apple (App Store) należy podłączyć iPhone do komputera, uruchomić program iTunes, wyszukać aplikację „Alior Bank” w App Store, a następnie pobrać ją i zainstalować w telefonie. Aplikacja jest także dostępna w App Store pod adresem: https://itunes.apple.com/be/app/alior-bank/id384891651?mt=8

Niektóre funkcjonalności aplikacji ?Alior Bank?, np. wyszukiwarka placówek i bankomatów działają również po dezaktywacji połączenia internetowego w iPhonie.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *