„Amazing Bomberman” pojawi się w ten piątek w Apple Arcade
0

„Amazing Bomberman” pojawi się w ten piątek w Apple Arcade

0

Bomberman to klasyczna i popularna seria gier stworzona w 1983 roku. Od tego czasu gra doczekała się wielu sequeli i spin-offów wydanych na różne platformy, takie jak konsole Nintendo, PC, PlayStation i Xbox. Teraz gra po raz pierwszy trafi na urządzenia Apple, dostępne wyłącznie dla abonentów Apple Arcade.


Informacja została ogłoszona przez firmę Konami, która obecnie jest właścicielem serii Bomberman. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z grami Bomberman, składają się one w zasadzie ze stylu rozgrywki, w którym gracz musi pokonać wrogów, umieszczając wokół bomby. Istnieje wiele ulepszeń, które zwiększają siłę twoich bomb – co może również cię zabić, więc należy uważać.

Amazing Bomberman łączy klasyczną rozgrywkę z oryginalną muzyką stworzoną przez różnych japońskich artystów oraz nowymi sposobami gry. Przykładowo gracze będą mieli możliwość gry online z ludźmi z całego świata lub ze swoimi przyjaciółmi. Będzie istniał także tryb ćwiczeń dla graczy solo.

W krótkim zwiastunie udostępnionym przez twórców widzimy, że Amazing Bomberman łączy elementy wizualne z oryginalnych gier z nowoczesnymi, konfigurowalnymi postaciami. Według Konami, w trakcie rozgrywki będą dostępne przedmioty kolekcjonerskie do personalizacji. Oczywiście te elementy będą dostępne za darmo, ponieważ gry Apple Arcade nie mają zakupów w aplikacji.

Możesz teraz ustawić przypomnienie w App Store, kiedy Amazing Bomberman będzie dostępna w App Store. Premiera zaplanowana jest na piątek, 5 sierpnia.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *