Home Newsy Airpods 3 – wizja Phone Industry.
Airpods 3 – wizja Phone Industry.
0

Airpods 3 – wizja Phone Industry.

0

Całkiem niedawno wyszła nowa wersja słuchawek – a właściwie to ich etui do ładowania, gdyż same słuchawki nie doznały większych nowości. Dzisiaj mamy okazję zobaczyć jak na podstawie wszystkich przecieków mogą wyglądać nowe Airpodsy oznaczone numerkiem 3!

W najnowszej becie iOS 13.2 możemy dopatrzeć się wzmianki o nowej wersji bezprzewodowych słuchawek od Apple, które mają zostać wyposażone w aktywną redukcję szumów.

Słuchawki mają dostać małe, silikonowe gumeczki – czyli żegnamy całkowicie plastikową konstrukcję. Czy to dobrze? Czy źle? Zależy od osobistych preferencji każdego z nas. Ja wyjątkowo lubię plastikowość AirPodsów. Pojawiają się także wzmianki o tym, że słuchawki będą w stanie wykonywać EKG czy badać poziom nasycenia krwi tlenem – pożyjemy, zobaczymy.

Airpods 3 – wizja Phone Industry.

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/