Adapter Apple Pencil do nowego iPada ma 4 tygodniowe opóźnienie w dostawie
0

Adapter Apple Pencil do nowego iPada ma 4 tygodniowe opóźnienie w dostawie

0

Nowy iPad 10 jest wyposażony w port USB-C zamiast Lightning. Jednak urządzenie pozostaje kompatybilne tylko z Apple Pencil pierwszej generacji. Oznacza, że ​​​​do sparowania i ładowania Apple Pencil z iPadem potrzebny jest adapter.

Adapter jest dołączony do pudełka z ołówkiem Apple pierwszej generacji. Jednak klienci, którzy już posiadają ołówek Apple, muszą kupić adapter osobno. Nowy iPad ma zostać wprowadzony na rynek 26 października. Niestety na adapter już teraz czeka się z 3-4 tygodniowym opóźnieniem w USA.

Apple Pencil podłącza się do jednego końca adaptera, a kabel ładujący USB-C podłącza się do drugiego końca adaptera i iPada. Ta konfiguracja wygląda dość humorystycznie i doprowadziła do tego, że adapter stał się memem w mediach społecznościowych po ogłoszeniu nowego iPada.

iPad 10 nie jest kompatybilny z ołówkiem Apple drugiej generacji. Prawdopodobnie jest tak ze względu na to, że urządzenie ma poziomą kamerę FaceTime. Zajmuje ona obszar, w którym normalnie byłoby złącze magnetyczne do ładowania Apple Pencil drugiej generacji.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *