Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #68 Aplikacja tygodnia – Color Widgets. Kolorowe zegary na ekranie głównym!
#68 Aplikacja tygodnia – Color Widgets. Kolorowe zegary na ekranie głównym!

#68 Aplikacja tygodnia – Color Widgets. Kolorowe zegary na ekranie głównym!

0

Cześć! Oto kolejny przegląd aplikacji z App Store. Przed Wami Color Widgets. O co w tym chodzi? Zostańcie na dłużej!

Color Widgets – kolorowe zegary na ekranie głównym!

Nie jest tajemnicą, że od pewnego czasu (a tak praktycznie to od wprowadzenia najnowszej, większej aktualizacji systemu, czyli iOS 14) dostępne są widżety. Te, które daje nam bazowo Apple są jednak dosyć nudne i nie dopieszczają ekranu tak, jak zrobiły to firmy trzecie. Color Widgets to apka, która oferuje przepiękne zegary (i nie tylko) w wielu, wielu kolorach. Znajdzie się tu też coś dla miłośników pewnych tytułów, np. Among Us! To coś świetnego, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to koniecznie czytajcie dalej. Najpierw jednak zerknijcie na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem.

Do dyspozycji macie naprawdę multum widżetów. Aby odblokować niektóre z nich, musicie podzielić się apką ze znajomym – to jednak nie jest płatne, co już wzbudza mój podziw. Nie ukrywam, że naprawdę lubię tę aplikację – dlatego też została gwoździem dzisiejszego programu – i mam nadzieję, że Was też do niej przekonam. Lubię swobodę, którą otrzymujemy od twórców. Możemy bowiem dowolnie bawić się kolorami – zarówno czcionki, jak i tła. Jeżeli już o nich mowa – tak, zmienimy styl tekstu i wstawimy nawet własne zdjęcie jako element widżetu. Wybór mamy między trzema, standardowymi już rozmiarami. Ustawianie gotowych cacek na ekranie główym to bułka z masłem – wystarczy przytrzymać palcem i kliknąć plusik, a następnie wybrać rozmiar i typ widżetu.

Można to świetnie zsynchronizować z pozostałymi aplikacjami firm trzecich na rynku, np. Photo Widget, o którym pisałem ostatnio w „aplikacji tygodnia”. Jeżeli jeszcze nie zerknęliście, zróbcie to koniecznie po przeczytaniu tego artykułu. Co fajne – warto połączyć to z ikonkami, które możecie stworzyć za pomocą aplikacji od Apple – Skróty. To już jednak wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Widzimy się już bardzo niedługo. Mam nadzieję, że Color Widgets zagości na stałe na Waszych iUrządzeniach. Trzymajcie się ciepło, hejka!

#68 Aplikacja tygodnia – Color Widgets. Kolorowe zegary na ekranie głównym!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/