#48 Wtyczka tygodnia – Shy Page Dots, SafariFullScreenScrolling

#48 Wtyczka tygodnia – Shy Page Dots, SafariFullScreenScrolling

0

Nadrabiania ciąg dalszy. Choć na rynku istnieje wiele bardziej obszernych wtyczek, ostatnio chcę pokazać Wam szczególnie te małe. Nie mają one nawet swoich ustawień, co potrafi dać już dużo do myślenia. Wtyczka tygodnia, odcinek czterdziesty ósmy… Gotowi, do startu… Start!

Shy Page Dots – nieśmiałe „przewijaki”

Shy Page Dots - nieśmiałe "przewijaki"

Nie ukrywam, że nie przepadam za tymi kropeczkami ukazującymi na której stronie ekranu głównego jesteśmy. Wyłączyłem je, jednak… Hm, po pewnym czasie czegoś mi brakowało. Postanowiłem więc, że połączę obie te rzeczy i… Znalazłem wtyczkę pod nazwą Shy Page Dots, czyli nieśmiałe kropeczki stron. Okej, po polsku brzmi to naprawdę dziwnie. Na czym więc one polegają, jak to działa? To bardzo proste. Kulki ukazują się tylko wtedy, gdy zmieniamy strony. Znikają po sekundzie w bardzo elegancki sposób. Tyle w temacie! Uważam, że to świetny mini-tweak. Polecam, a teraz pora na totalny hit.

SafariFullScreenScrolling – wydłuż obszar do czytania w Safari!

Sam nagłówek zdradza, co ta wtyczka potrafi. Jeżeli macie stosunkowo małe urządzenie od Apple w porównaniu z tymi nowszymi bezramkowcami, to trafiliście idealnie. Na takich telefonach jak iPhone SE, 6S czy 7 zrobi to ogromną różnicę, jednak warto mieć ją zainstalowaną na każdym modelu. Dlaczego? Podczas scrollowania zobaczycie o wiele więcej tekstu, gdyż zniknie pasek adresu z góry i przyciski skrótów z dołu. To świetna informacja, gdyż sam narzekałem na to wiele razy podczas swojej przygody z iSmartfonami. Jest to jedna z niewielu mini-wtyczek, które naprawdę trzeba posiadać. Na co więc czekacie? Biegnijcie do sklepu Cydia! Korzystając z okazji i tego, co wyświetlane jest na zrzutach ekranu, zapraszam Was na recenzję mikrofonu, którą niedawno dla Was przygotowałem.

SafariFullScreenScrolling

Jak to już standardowo bywa, oba tweaki dostępne są całkowicie za darmo w Cydii. Widzimy się już niedługo w kolejnym odcinku programu pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Pamiętajcie również, aby zerknąć na „aplikację tygodnia”, gdzie opisuję najlepsze apki z App Store. Do zobaczenia, pa!

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *